LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Princit nuk i del e keqja më Jasminën/ I dedikon këngë dhe në fund i thotë: Bye torollake

12 Prill 2021, 09:09, Lifestyle CNA
Princit nuk i del e keqja më Jasminën/ I dedikon këngë dhe

Konkurrenti i Përputhen Princ Mile, duket se nuk i del inati me Jasminën. Duket se është lënduar aq shumë nag ajo sat ë gjitha ndjenjat i ka shprehur në këngën e tij të parë në bashkëpunim me Akrepin.

Xhoana?, titullohet kënga, ku Princi i bën ?diss? Jasminës, ku pranon se ka patur ndjenja për të.

?Ah moj Jasmina më morë mendt e mia. Hipa te ai Benzi e s?doja më t?ja dija. Lëre se nuk është për ty më thoshte dhe shoqnia, por gropëzën tek mjekra nga afër do ta shihja. I ke hak rolet në filma Hollyëoodi, bukuri po e me aktrim ta fut ti. Bashkë në helikopter me shëtit në Ballkan, se mu shtire vullkan pastaj m?dole kallkan. Zemrën ma ndeze, por tani vetë e fika po ti paske pas sytë nga Amerika. Unë s?jam peshk, por i sinqertë dhe kampion je mësu me lepura, luan nuk përballon?, këto janë vargjet në këngë që Princi i dedikon Jasminës.

?Ndërsa në instagramin e tij ai shkruan: Nisur si nje projekt personal, pa qellim publikimi, ne bashkepunim me @akrepiofficial kenga Xhoana per mua perfaqeson nje nga kenget e preferuara te femijerise.

Ne jete cdokush e njeh nje Xhoana! Xhoana ime quhej Jasmina! Meqe u perfol kaq shume ja ku eshte edhe versioni i perfunduar…

Linku ne bio ??./ CNA.al

Lajmet e fundit nga