LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Me foton më të bukur/ Emina Çunmulja zbulon se është në pritje të fëmijës së tretë

12 Prill 2021, 09:51, Lifestyle CNA

Modelja Emina Çunmulaj ka zbuluar se është në pritje të ëmbël për herë të tretë.

Nëpërmjet një fotoje ku shfaqet me dy vajzat, ajo tregon se është shtatzënë, në pritje të një djali.

Rrjeti është mbushur plot urime dhe duket se Emina kishte dashur prej kohësh të bëhej nënë e një djali.

?Një djalë i vogël po vjen dhe ne jemi kaq të emocionuar?, shkruan Emina krahas fotos./CNA.al

 

 

 

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj)

Lajmet e fundit nga