LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-Upsss/ Atdheu me Antonelën “arratisen” drejt Italisë?

12 Prill 2021, 13:28, Lifestyle CNA
FOTO-Upsss/ Atdheu me Antonelën “arratisen” drejt Italisë?

Atdhe Xharavina dhe Antonela Berisha janë dy prej personazheve më të komentuar të momentit.

Ata po përfliten për një lidhje dashurie, e cila duket se po vazhdon jashtë emisionit. Së fundi po përflitet se Antonela dhe Atdheu janë arratisur drejt Italisë.

Atdheu ka publikuar një video ku tregon se ndodhet në Itali. Kjo i ka bërë të gjithë të dyshojnë se dyshja ndodhen bahskë dhe ndodhta edhe takimin e tyre e kanë realizuar atje.

Kjo mbetet për tu parë në ditëtë në vazhdim./ CNA.al

Lajmet e fundit nga