LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO- Enca tërbon pushuesit në Dubai/ Përdor të brendshmet si maskë

12 Prill 2021, 10:51, Lifestyle CNA

Këngëtarja Enca Haxhia po shijon disa ditë të nxehta pushimi në Dubai.

Këngëtraja nuk ka munguar me fotot dhe videot e saj shumë provokuese, ku tregon format e saj bombastike.

Së fundi ajo ka çmendur të gjithë ndjekësit teksa shfaqet duke përdorur bikini si maskë.

?Kur më thonë të përdor maskë?, shkruan ajo krah postimit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga