LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-“Kur më ndizet llamba e kuqe për s*ks nuk pyes”/ 64 vjeçaren e Përputhen e “tradhton” minifundi

12 Prill 2021, 10:08, Lifestyle CNA
FOTO-“Kur më ndizet llamba e kuqe për s*ks nuk pyes”/ 64

Luljeta është një nga konkurrentet që sapo u bë pjesë e Përputhen 40 u komentua pafund në media.

64 vjeçarja nga Fieri i befasoi të gjithë me hyrjen, energjinë dhe pamjen e saj.

Luljeta u shpreh se nuk ishte martuar kurrë dhe e kishte shijuar jetën si kishte dashur.

Madje u bë më shumë e komentuar kur u shpreh: ?Nuk jam direkt për s*ks po nuk pyes unë po m?u ndez llamba e kuqe.?

Gjatë puntatës së shkuar të Përputhen 40, ajo kishte veshur një minifund, që i tregoi pjesët intime.

Luljeta ishte shumë e përqëndruar tek debati i Naumit me Linditën saqë harroi se minifundi po e ?tradhtonte? duke i nxjerrë ?sheshit? pjesët intime./ CNA.al

Lajmet e fundit nga