Trupi plot tatuazhe dhe të pasme bombastike/ Kjo është Maria, modelja që ndez rrjetin

15 Shkurt 2021, 09:22, Lifestyle CNA
Trupi plot tatuazhe dhe të pasme bombastike/ Kjo është Maria,

Maria është padyshim bjondina më ?hot? e rrjeteve sociale. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në Instagram.

Maria pozon më së shumti me bikini apo veshje seksi, ku tregon edhe format e saj bombastike.

Modelja është shumë e apasionuar pas tatuazheve. Në trupin e saj ka shumë të tillë madje edhe në zonat intime.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga