"Më ka dhuruar apartament dhe dy makina"/ Fotomodelja befason me deklaratën: Kam pasur njohje paralele

13 Shkurt 2021, 11:13, Lifestyle CNA
"Më ka dhuruar apartament dhe dy makina"/ Fotomodelja befason me

Ish konkurrentja e Përputhen 1 dhe fotomodelja Margaret Shllaku është një nga vajzat që tërhoqi vëmendjen me pamjen e saj seksi.

Së fundi Margaret ka qenë e ftuar në emisionin Glamour Zone me Ester Bylykun ku ka rrëfyer se në jetën e saj nuk ka tradhtuar kurrë por ka pasur disa njohje paralele.

?Tradhëtia ndodh kur je në një lidhje, dhe kjo nuk ka ndodhur, por kur kam patur njohje dhe nuk kam qenë e sigurt, kam patur edhe njohje të tjera paralele?, tha ajo.

Margaret gjithashtu ka folur për lidhjen dhe partnerin e saj duke thënë se është shumë e lumtur me të. Ajo zbulon faktin se ai e llaston shumë pasi i ka bërë dhuratë 1 apartament dhe  2 makina./ CNA.al

Lajmet e fundit nga