Modelja flet për ish të dashurin xheloz: Donte të mbyllesha në shtëpi

13 Shkurt 2021, 12:27, Lifestyle CNA
Modelja flet për ish të dashurin xheloz: Donte të mbyllesha

Fotomodelja Margaret Shllaku ka folur si asnjëherë më parë për jetën e saj private. Ajo ka rrëfyer se në moshën 22 vjeçare kishte menduar të martohej duke menduar se ishte e dashuruar me ish partnerin e saj.

Margaret ka treguar se ish partneri ishte xheloz dhe fanatik dhe donte të mbyllej në shtëpi. Pas kësaj ajo hoqi dorë nga ai dhe vendosi të ndahej.

E ftuar në emisionin Glamour Zone me Ester Bylykun ajo ka rrëfyer:

“Kam patur një lidhje 2 vjeçare, e cila nisi kur unë isha 20 vjeç. Ajo do të përfundonte në martesë, por ishte vendimi im që të ndaheshim, sepse nuk e shihja dot veten time ashtu. Ai kërkonte nga unë të mos ndiqja pasionin tim për modelingun, dhe thjesht të qëndroja në shtëpi të isha gruaja e tij, dhe të merresha me bizneset e tij. Kur u ndava, mbështetjen më të madhe e mora nga familja, e sidomos nga nëna ime. Por ishte një ndarje dramatike, e cila vazhdoi për 3 muaj”, tregon Margaret./ CNA.al

Lajmet e fundit nga