Pas infektimit me Covid-19, Bora Zemani jep lajmin: Zyrarisht…

13 Shkurt 2021, 11:56, Lifestyle CNA
Pas infektimit me Covid-19, Bora Zemani jep lajmin: Zyrarisht…

Pak ditë më parë, moderatorja Bora Zemani bëri të ditur lajmin se ishte infektuar me Covid-19. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ajo tregoi se megjithëse ishte kujdesur që të mos infektohej nuk i kishte shpëtuar dot virusit.

?Faleminderit per gjithe urimet tuaja! Po jetojme ne kohe te veshtire, kohe pandemie! Si nje ?frikacake? jam ruajtur gjithe vitin duke respektuar te gjitha masat antiCovid por ja… nuk shpetova dot. Gjithsesi une kam nisur mjekimin dhe jam nen kujdesin e duhur. Shpresoj te shihemi sa me shpejt. Kujdesuni per veten dhe te afermit tuaj! Shendeti mbi te gjitha! Ps: kjo eshte nje foto e shkrepur me pare dhe nuk ka aspak lidhje me fytyren time ne kete moment ?. Po ua kursej kete! ??, shkruante Bora në postimin e saj.

 

 

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Ditën e sotme, moderatorja ka zbuluar se e ka fituar betejën me Covid-19 dhe se tashmë është zyrtarisht negative.

?Zyrtarisht NEGATIVE!?, shkruan ajo.

 

 

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Tani presim të shohim moderatoren në ?Prime Përputhen?, duke drejtuar emisionin./ CNA.al

Lajmet e fundit nga