U përfolën për një lidhje dashurie/ Olsa dhe Atdheu sqarojnë të vërtetën: Kemi 6 vjet dhe jo 3

13 Shkurt 2021, 12:42, Lifestyle CNA
U përfolën për një lidhje dashurie/ Olsa dhe Atdheu

Autorja e programit Përputhen dhe konkurrenti Atdhe Xharavina janë përfolur shumë në mediat rozë për një lidhje dashurie.

Pasi u publikua një intervistë e disa viteve më parë e Olsës me Atdheun, në rrjetet sociale nisën të qarkullonin dhe thashetheme të tjera ku thuhej se dyshja kishin tre vite që ishin të lidhur.

Së fundi Atdheu dhe Olsa kanë përgënjeshtruar lajmin duke ironizuar , dhe janë shprehur se nuk kanë tre vite bashkë por 6.

?Mirëmëngjes, ja këtu me të dashurën duke pirë kafe?, shprehet Atdheu, ndërsa Olsa vijon me ironinë : ?Po pse e nxorrën këtë mo Atdhe, nga intervista thua?

?Më e keqja, që na kanë bërë 3 vite, ne kemi 6?, vijon më tej ai ndërsa Olsa thotë: ?Po pra po, 6 vite, kështu që keni gabuar. Çfarë do nxirrni tjetër??/ CNA.al

Lajmet e fundit nga