“Kam një fëmijë”/ Djali që befasoi vajzat e Përputhen

13 Shkurt 2021, 15:37, Lifestyle CNA
“Kam një fëmijë”/ Djali që befasoi vajzat e

Arsim Abdyli është një tjetër konkurrent që i është bashkuar emisionit “Përputhen”. 28 vjeçari vjen nga Maqedonia e Veriut dhe jeton në Zvicër. Arsimi është rikhtyer në Shqipëri për të gjetur dashurinë.

Por detaji që ka befasuar të gjithë në studio është fakti që ai është baba. Arsimi ka një djalë 3 vjeç, që quhet Lion.

Ai u shpreh se edhe ish partnerja e tij jeton në Zvicër dhe se djalin e takonte vetëm në fundjavë sipas rregullave.

Teksa u pyet se cila nga vajzat i pëlqen më shumë, Arsimi u shpreh Anën, Antonelën dhe Jasminën./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga