Ditëlindje dhe përvjetor/ Almeda Abazi feston dy ngjarje të rëndësishme në një ditë

13 Shkurt 2021, 13:50, Lifestyle CNA
Ditëlindje dhe përvjetor/ Almeda Abazi feston dy ngjarje të

Ish misi, Almeda Abazi festoon ditën e sotme ditëlidjen dhe përvjetorin e martesës. Prej 4 vitesh ajo është martuar me aktorin turk Tolgahan Sayisman, i cili e ka uruar gruan e tij me fjalët më të bukura të dashurisë.

?Jam i lumtur që ke lindur, i lumtur që je dashuria ime, që je gruaja ime, që je nëna e djalit tim. Të dua shumë?, shkruan Tolga.

Almeda sot mbush 29 vjeç dhe ka publikuar në rrjetet sociale një foto nga dasma e saj me Tolgën dhe krahas ka uruar bashkëshortin për përvjetorin e katërt dhe veten për ditëlindje./ CNA.al

 

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Lajmet e fundit nga