Tea nxjerr fakte të reja/ Zbulon bisedat që tregojnë se produksioni ishte në dijeni për lidhjen me Beartin

14 Shkurt 2021, 13:42, Lifestyle CNA
Tea nxjerr fakte të reja/ Zbulon bisedat që tregojnë se

Ish konkurrentja e “Përputhen”, Tea Trifoni, ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë për shkak të zbulimit të lidhjes së saj me Beartin dhe lidhjes së shtirur me Andin në emision. Pas daljes nga emisioni dolën fotot e Teas dhe Beartit duke u puthur me njëri-tjetrin. Pas kësaj Andi, nëpërmjet një statusi tregoi se ishin të detyruar nga produksioni  të dilnin çift se s?bën nga emisioni.

Nga ana tjetër në një emision të kushtuar pikërisht këtij skandali, Bora Zemani, produksioni dhe konkurrentët dhanë mendimet e tyre në mbështetje të produksioni duke thënë se nuk janë detyruar të bëjnë asgjë që nuk duan  në atë emision.

Pas ësaj erdhi dhe deklarat e Teas e cila përgënjeshtroi gjithçka dhe tha se natën e Vitit të ri e kishte kaluar me Beartin dhe jo andin dhe se produksioni i kishte kërkuar foto të sajat dhe Andit në natën e Vitit të Ri.

Pikërisht së fundi, Tea ka zbuluar këto biseda, ku asistentja e programit i ka kërkuar Teas në janar të bëj foto me Andin dhe t?ja dërgoj që t?i kenë si material. Ndër të tjera ajo i thotë se donin foto nga nata e Vitit të Ri, që publiku të besonte se ata kishin qenë bashkë. Mirëpo Tea nuk i ka dërguar dhe dëgjohet t?i thotë me një mesazh zanor: ?O Leda po unë natën e Vitit të Ri e kalova në Kosovë. Andi ku i dihet ku e ka kaluar. Nuk e kaluam bashkë?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga