Dafina dhe Dj Geek publikojnë fotot intime/ Ja si e urojnë njëri-tjetrin për Shën Valentin

14 Shkurt 2021, 09:46, Lifestyle CNA
Dafina dhe Dj Geek publikojnë fotot intime/ Ja si e urojnë

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë një nga çiftet më të komentuara të showbizit.Dyshja është përfolur shpesh herë për ndarje, por së fundi po e shijojnë shumë dashurinë e tyre.

Ata kanë uruar njëri-tjetrin në ditën e dashurisë me momente të nxehta nga pushimet.Dafina ka publikuar një foto ku shihet në krahët e Dj Geek dhe krahas shkruan: Valentini im.

Dafina dhe Dje Geek ia shprehin shpesh dashurinë njëri-tjetrit dhe këtë e kemi parë nga komentet dhe dedikimet që i bëjnë njëri-tjetrit në rrjetet sociale./ CNA.al

Lajmet e fundit nga