Modelja tundon me pozat seksi/ Kjo është bjondina që do t’iu lërë pa fjalë

14 Shkurt 2021, 08:59, Lifestyle CNA
Modelja tundon me pozat seksi/ Kjo është bjondina që do

Bri Teresi është një yll Instagrami dhe modele amerikane e cilaa ka fituar popullaritet përmes llogarisë së saj  në Instagram. Me mbi 1 milion ndjekës, Bri Teresi vlerësohet si një nga ndikueset më të njohura në Shtetet e Bashkuara.

Bukuroshja bjonde nxeh rrjetin me fotot e saj provokuese. Më së shumti ajo preferon pozat topless nga jo që kemi parë edhe në postimet në rrjetet sociale.

Përveçse një modele ajo është edhe një teniste e zonja. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga