Befason Jonida Maliqi/ Zbulon se është ndarë nga Romeo Veshaj: Jam beqare

14 Shkurt 2021, 11:40, Lifestyle CNA
Befason Jonida Maliqi/ Zbulon se është ndarë nga Romeo Veshaj:

Këngëtarja Jonida Maliqi i ka befasuar të gjithë ndjekësit me deklaratën në emisionin e saj ?Jonida?s room? Ajo është shprehur se është single, duke treguar se ky ShënValentin e ka gjetur vetëm, duke treguar se është ndarë nga aktori i humorit Romeo Veshaj.

Këtë herë e ftuar në emision ishte Kleoniki Delijorgji, ku teksa po i lexonte letrat këngëtares këkroi të dinte më shumë për jetën e saj romantike dhe për dashurinë.

?Mua s?më pëlqen shumë kjo festë, sepse mendoj që Shën Valentin për çiftet duhet të ketë çdo ditë, për më tepër që këtë vit jam single?, tha Jonida Maliqi.

Më tej, Kleoniki Delijorgji, e cila gjithashtu deklaroi se është single, zbuloi se Jonida Maliqi ka nevojë të falë dikë.

?Po ti duhet të falësh dikë. Sepse kështu vetëm vetes tënde i bën keq. Mund të shikosh pasqyrën, t?ia thuash dhe vetes, apo të shikosh pasqyrën dhe të përfytyrosh personin që ke nevojë të falësh. Ndërsa letra tjetër që të ra është ?shërim?, je në një pauzë dhe të duhet të rrish pak në këtë pauzën, sepse secila fazë e jetës ka mësimet e veta dhe kjo është fazë shumë shëruese për ty. Dhe t?i bësh gjërat e qarta me veten se çfarë kërkon?, tregoi Kleoniki./ CNA.al

Lajmet e fundit nga