“Po shkonte për mrekulli derisa…/ Luana Vjollcës i ndodh incidenti gjatë pushimeve në Dubai

14 Shkurt 2021, 10:57, Lifestyle CNA
“Po shkonte për mrekulli derisa…/ Luana Vjollcës i ndodh

Moderatorja Luana Vjollca po shijon ditë të nxehta në Dubai, pas përfundimit të sezonit të katërt të Shiko Kush Luan.

Luana ka ndarë e të gjithë ndjekësit aventurat që ka bërë gjatë këtyre ditëve. Së fundi ajo ka treguar incidentin që i ka ndodhur teksa ngiste makinën në shkretëtirë.

Me anë të një postimi të bërë së fundmi në Instagram, ajo tregon se makina e saj e kuqe është shkatërruar në mes të shkretëtirës.

“Gjithcka po shkonte per mrekulli derisa shkaterrova makinen time te kuqe mes shkretetires dhe perfundova me blune te ciles sme lane ti jepja me”, shkruan Luana krahas fotove në rrjetet sociale.

Sigurisht nuk kanë munguar as fotot seksi ku Luana shfaqet me rroba banjo. Kujtojmë se së fundi ka qenë në qendër të vëmendjes së ndjekësve, pasi shpesh e kanë kritikuarr për photoshop në fotot e fundit./ CNA.al

 

 

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Lajmet e fundit nga