Tri "bombat" Kardashian-Jenner çmendin meshkujt/ Pozojnë me të brendshme seksi për Shën Valentin

14 Shkurt 2021, 12:44, Lifestyle CNA
Tri "bombat" Kardashian-Jenner çmendin meshkujt/ Pozojnë

Tri motrat Kim, Kylie dhe Kendall kanë ndezur imagjinatën e meshkujve me fotot e tyre të fundit. Në ditën e të dashuruarve, Kim, Kylie dhe Kendall kanë realizuar një set shumë të nxehtë fotografik.

Motrat bombastike shfaqen me te brendshme të kuqe shumë seksi ku tregojnë format e tyre aq të lakmuara nga femrat.

Kujtojmë se së fundi motrat kanë shijuar shumë edhe disa ditë pushim ku mahnitën fansat me fotot e me bikini.

Pavarësisht se jeta e tyre sentimentale nuk po ecën edhe aq mirë së fundi bizneset janë në kulmin e tyre.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga