Është shpallur shumë herë “Miss”/ Njihuni me bjondinën seksi të Instagramit

15 Shkurt 2021, 09:01, Lifestyle CNA
Është shpallur shumë herë “Miss”/ Njihuni me

Jamila Dahabreh është një modele dhe influencuese në fushën e modës. Ajo është themeluese dhe projektuese e Jamila Dahabreh Moda.

Jamila është shpallur Miss American Dream në vitin 2008 dhe Miss Haëaiian Topic në vitin 2009.Gjithashtu është shpallur fituese e Miss Fox Sport Peru.

Ajo lindi në Lima, Peru dhe është nënë e një vajze me emrin Shada.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga