Endri dhe Stefi Prifti zbulojnë surprizën për Shën Valentin/ Sjellin hitin e radhës në bashkëpunim me Genën

14 Shkurt 2021, 15:02, Lifestyle CNA
Endri dhe Stefi Prifti zbulojnë surprizën për Shën Valentin/

?I kam vënë kapak?, është hiti më i ri nga dy vëllezërit, Endri dhe Stefi Prifti në bashkëpunim me një tjetër këngëtar shumë të njohur e të dashur, Gena Lito.

Kënga është një dhuratë e tre këngëtarëve në Ditën e dashuruarve. Një këngë plot ritëm që do t?iu shoqërojë jo vetëm në këtë ditë për të dashuruarit, por edhe më tej.

Kujtojmë se ky bashkëpunim është lajmëruar edhe më parë nga vëllezërit të cilët kanë pikasur momentin dhe ditën e duhur për të publikuar hitin e tyre të radhës.

Shijojeni!/  CNA.al

Lajmet e fundit nga