Modelja me tiparet tërheqëse/ Fotot më tunduese të Gabriela Gasparova

15 Shkurt 2021, 08:35, Lifestyle CNA
Modelja me tiparet tërheqëse/ Fotot më tunduese të Gabriela

Gabriela Gasparova është një modele dhe influencuese nga Praga. Bukuroshja ka fituar shumë famë prej bukurisë së saj dhe linjave perfekte.

Gabriela dhuron shumë poza seksi në Instagramin e saj, duke shtuar kështu numrin e ndjekësve çdo ditë.

Nga bukuroshja nuk mungojnë edhe pozat topless me të cilat çmend meshkujt.Përveç modelingut ajo është edhe një aktore shumë e zonja.

Pë më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga