Shtatzënë për herë të parë/ Moderatorja zbulon gjininë e fëmijës

15 Shkurt 2021, 10:41, Lifestyle CNA
Shtatzënë për herë të parë/ Moderatorja zbulon

Moderatorja e njohur Xhesi Muçaj i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj. Bjondina bukuroshe ka zbuluar se është në pritje të ëmbël.

Këtë lajm të bukur e ka bërë të ditur nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale, ku ka prezantuar partnerin dhe ka zbuluar gjininë e bebit.

?Nxorra xhiro çunat e mi sot?, shkruan Xhesi në postimin e saj.

 

 

 

A post shared by Xhesi Muc?aj (@xhesimucaj)


Kujtojmë se Xhesi ishte moderatorja e “Daily Love Story” ku intervistonte vajzat konkurrente./ CNA.al

Lajmet e fundit nga