“Femrat si ty si vijnë as te thembra”/ Stresi reagon ashpër ndaj Roza Latit pasi i krahasoi ish partneren me emojin e jashtëqitjes

15 Shkurt 2021, 09:55, Lifestyle CNA
“Femrat si ty si vijnë as te thembra”/ Stresi reagon

Pas sherrit të bujshëm në rrjetet sociale me ish partneren e Stresit, Kejsin, moderatorja Roza Lati ka ndezur reagimin e ashpër të reperit me veprimin e fundit.

E ftuar në emisionin e Rudina Magjistarrit, Roza është bërë pjesë e një sfide ku duhet t’i dedikonte çdo personazhi një emoji.

Në fund kishin mbetur dy personazhe Kejsi dhe Stresi dhe dy emoji zemra dhe emoji me jashtëqitje.

Roza i ka dhënë emojin zemër Stresit ndërsa emojin e jashtëqitjes ish partneres së tij, Kejsit për debatin që patën.

?Apapa për Stresin e kam këtë zemrën sepse Stresi është si zemër, është djalë shumë korrekt dhe djalë shumë i mirë. Kurse për atë vajzën ka ngelur kjo. Nuk do doja t?i vija këtë, do të doja t?i vija këtë emojin e inatit, por kjo ka ngelur për reagimin e saj ekstrem kot pa lidhje që pati për skeçin që kam bërë me Stresin, por disa njerëz, disa gjëra i bëjnë edhe për vëmendje dhe për famë?, është shprehur Roza Lati.

Kjo ka shkatuar zemërimin e Stresit i cili nëpërmjet një postimi në rrjet i është drejtuar Rozës: ?Roza si do ndiheshe të ofendoj nënën ty? Keisit s?i vijnë as te themra vajza si ty?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga