Krenari surprizon Luanën për Shën Valentin/ Ja dhurata që mori moderatorja në ditën e të dashuruarve

15 Shkurt 2021, 10:10, Lifestyle CNA
Krenari surprizon Luanën për Shën Valentin/ Ja dhurata që

Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj, prej vitesh janë përfolur për lidhjen e tyre të dashurisë, por as moderatorja dhe as Krenari nuk e kanë pranuar kurrë publikisht.

Së fundi moderatorja ka shjuar disa ditë nxehta pushimi në Dubai ku dhe ka ndarë aventurat që ka përjetuar në udhëtimin e saj.

Duke qenë se ditën e djeshme ishte Shën Valentini, partneri i saj e ka surprizuar moderatoren me një tufë me trëndafila të kuq.

Ajo e ka ndarë këtë moment me ndjekësit e saj në rjetet sociale.

Kujtojmë se pak muaj më parë në media qarkulloi lajmi se Luana dhe Krenari kishin menduar të martoheshin në 2020 por viti pandemik prishi planet e tyre.

Gjithashtu është raportuar se Krenari tashmë është vendosur në Shqipëri, ku së bashku me moderator po bëjnë investime për shtëpinë e tyre të re./ CNA.al

Lajmet e fundit nga