Me shtratin plot petale trëndafili/ Fisniku i bën surprizën romantike Fjolla Morinës

15 Shkurt 2021, 11:05, Lifestyle CNA
Me shtratin plot petale trëndafili/ Fisniku i bën surprizën

Fisnik Syla dhe Fjolla Morina janë kthyer në një nga çiftet më të komentuara të showbizit. Në Ditën e Shën Valentinit, Fisniku e ka surprizuar të fejuarën e tij në mënyrën më romantike.

Ai ka publikuar një video ku shihet ambienti shumë romantik. Rruga e shtruar me petale trëndafila dhe shtrati gjithashtu.

Gëzuar ditën e dashurisë tonë, gruaja ime, shkruan Fisniku krahas videos. Fjolla e emocionuar ka falenderuar partnerin për surprizën e bukur.

Kujtojmë se pak javë më parë Fjolla u bë sërish qendra e vëmendjes për shkak të arratisjes nga banesa ku ndodhej nën arrest.

Tashmë akuza për të ka ndryshuar nga ?Armëmbajtje pa leje? në ?Trafik të armëve dhe municioneve?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga