Ish velina që rrëmbeu zemrat e shqiptarëve/ Fotot e “bombës” Kejvina Kthella

15 Shkurt 2021, 13:00, Lifestyle CNA
Ish velina që rrëmbeu zemrat e shqiptarëve/ Fotot e

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi dhe të komentuara shqiptare. Ajo u bë e njohur për publikun shqiptar teksa u shfaq si velinë në emisionin e Ermal Mamaqit.

Ajo çmendi të gjithë ndjekësit me fustanin e kuq duke ngritur dilemën e madhe: “kishte veshur apo jo të brendshme.”

Pas kësaj ajo u largua nga emisioni për të vijuar me karrierën e saj si modele. Kejvina udhëtoi drejt Amerikës ku qëndroi për pak muaj, duke ngritur dyshimet se ishte në një lidhje me Seven Saraqin , me të cilin shihej shpesh e shoqruar.

Ajo zbuloi se udhëtimi is aj ishte për të ndjekur një kurs aktorimi si dhe për karrierën e saj si modele. Por Seveni nuk është i vetmi, personazh me të cilin është përfolur se modelja ka patur një lidhje.

Lidhja e saj me Redian Rrajën pushtoi  gjithashtu mediat rozë. Por përveç jetës personale, modelja tërheq vëmendjen edhe për format e saj bombastike.

Bukuroshja shpesh provokon ndjekësit me fotot e saj të nxehta.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme. CNA.al

Lajmet e fundit nga