LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Çdo vajzë do të donte të ishte në vendin e Amit/ Ermal Mamaqi bën dedikimin më të veçantë

23 Gusht 2020, 08:53, Lifestyle CNA
Çdo vajzë do të donte të ishte në vendin e Amit/

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë një nga çiftet më të komentuara dhe të dashura të showbizit. Aktori është shum aktiv në rrjetet sociale dhe së fundi ka ndarë momente nga udhëtimi i tij në Korçë.

Së bashku me Amin, Ermali ka publikuar një nga fotot më të bukura duke bërë dhe një dedikim mjaft domethënës dhe të veçantë për bashkëshorten.

Krahas fotos ku të dy shfaqen tejet të lumtur Ermali shkrua: ?Rritemi, dashurohemi, argëtohemi, përmirsohemi të dy.?

Për më teëpr shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga