LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Një nga modelet më të nxehta të Instagramit/ Fotot më shpërthyese të Jessica Cribbon

23 Gusht 2020, 07:36, Lifestyle CNA
Një nga modelet më të nxehta të Instagramit/ Fotot më

Bukuroshja tepër seksi, Jessica Cribbon, nuk di të ndalet me fotot provokuese dhe të nxehta në rrjetet sociale.

Modelja australiane në një intervistë të gjatë ka zbuluar, se sporti i saj i preferuar është basketbolli. Jessica është tepër aktive në Instagram ku numëron mijëra ndjekës dhe nuk mungojnë komentet pozitive për të.

Më poshtë mund t?i shikoni disa foto ?hot? të modeles seksi me forma bombastike./CNA.al

Lajmet e fundit nga