LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ngjashmëri e frikshme/ Nora Istrefi publikon foton e rrallë ku duket “kopja” e nënës së saj

22 Gusht 2020, 11:31, Lifestyle CNA
Ngjashmëri e frikshme/ Nora Istrefi publikon foton e rrallë ku duket

Këngëtarja Nora Istrefi është një nga perosnazhet më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Kënëgtarja ndan shpesh herë me fansat momente nga jeta e përditshme dhe së fundi Nora ka publikuar një foto të rrallë të nënës së saj.

Në foton e saj mund të vihet re ngjashmëria e frikshme e saj me të ëmën. Mamaja e Norës duket identike me të, pavarësisht modelit të flokëve dhe teknikës së make up-it që ka qenë shumë ndryshe asokohe.

Kujtojmë se së fundi Nora po përgatitet për klipin e saj më të ri që thuhet se do të jetë një bashkëpunim me këngëtarin Butrint Imeri.

Këngëtarja ka publikuar më parë disa foto të shkëputura nga klipi ku shfaqet tejet seksi me bikini.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga