LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Të dy të shtrirë në rërë/ Kendall Jenner kapet në momente intime me të dashurin e ri

21 Gusht 2020, 12:14, Lifestyle CNA
FOTOT-Të dy të shtrirë në rërë/ Kendall Jenner

Modelja Kendall Jenner dhe Devin Booker janë çifti më i ri i showbizit dhe fotot e fundit e konfirmojnë këtë.

24 vjeçarja dhe basketbollisti janë kapur mat nga paparacët teksa po kalonin momente intime në pushimet e tyre në Malibu.

Në pamje shfaqet Booker i cili nuk ka mundur t?i rezistonte bukuroshes pa i dhuruar disa puthje.

Të dy dukeshin më në formë se kurrë, teksa ekspozonin fizikun e tyre perfekt.

Kendall dhe Devin u panë për herë të parë në prill dhe që atëherë kanë nxitur thashetheme. Muajin e kaluar ata dukej se po shkonin në një udhëtim në Sedona, Arizona së bashku.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga