LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Refuzoi dy yjet më të mëdha të futbollit/ Fotot më përvëluese të Viki Odintcova

21 Gusht 2020, 07:16, Lifestyle CNA
Refuzoi dy yjet më të mëdha të futbollit/ Fotot më

Viki Odintcova është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka fituar shumë famë falë formave të saj dhe bukurisë.

Modelja ruse çmend gjithnjë me fotot e saj provokuese dhe seksi. Shpesh herë ajo pozon topless dhe nudo. Ndërkaq 25 vjeçarja ishte e para modele që fitoi noterizimin për të bërë setin më të rrezikshëm në Cayan Tower në Dubai.

Gjithashtu ajo deklaroi se Cristiano Ronaldo shumë vite më parë e kishte ngacmuar në rrjetet sociale por ajo e kishte refuzuar. Thuhet se gjithashtu ka refuzuar dhe yllin e futbollit Neymar.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga