LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Surprizat nuk mbarojnë këtu/ Endri dhe Stefi Prifti zbulojnë projektin e ri muzikor me artistin e njohur

21 Gusht 2020, 08:28, Lifestyle CNA
Surprizat nuk mbarojnë këtu/ Endri dhe Stefi Prifti zbulojnë

Dy vëllezërit korçarë Endri dhe Stefi pak ditë më parë sollën dy hitet e tyre më të fundit si ?Digje Sonte? dhe ?A aj aj aj?.

Të dyja këngët patën një sukses të madh pasi për pak ditë grumbulluan me mijëra klikime në Youtube dhe po dëgjohen kudo.

Por surprizat e dy vëllezërve nuk mbarojnë këtu. Të ftuar në emisionin “Edicioni veror”, Endri dhe Stefi kanë zbuluar se së shpejti do të vijnë me dy projekte të tjera të reja dhe njëri prej tyre do të jetë bashkëpunim me artistin e njohur Gena.

?Kemi edhe dy projekte të tjera që do të bëhen me miqtë tanë, njëra del në fund të muajit ose në fillim të shtatorit dhe tjetra në fund të shtatorit. Do të jetë një bashkëpunim me Genën.?, tha Stefi.

Për më tepër ju sjellim dhe një herë të shijon dy këngët e fundit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga