LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kida mbledh të bukurat e showbizit/ Këngëtarja zbulon pak nga klipi më i ri

20 Gusht 2020, 14:36, Lifestyle CNA
Kida mbledh të bukurat e showbizit/ Këngëtarja zbulon pak nga

Këngëtarja e njohur Kida po bëhet gati të sjellë klipin e saj më të ri.Duket se xhirimet e klipit po bëhen në Budva, nga ku Kida ka ndarë pamje të ndryshme.

Dy orë më parë Kida ka publikuar një sekuencë të shkurtër nga xhirimet, ku krah saj shfaqen disa nga vajzat më të njohura të showbizit si Kejvina Kthella, Arta Elezaj, Megi Pojani që me sa duket do të jenë pjëse e videoklipit.

Me siguri këto pamje i kanë bërë kuriozë të gjithë dhe të shumtë janë ata që kanë komentuar në postimet e Kidës. Këngëtarja po ashtu ka zbuluar edhe titullin e këngës, e cila do të quhet ?Edhe sa??./ CNA.al

 

 

 

A post shared by KIDA (@kida) on

Lajmet e fundit nga