LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Hailey bën bashkë burrin dhe ish të dashurin/ Çfarë po kurdisin Shawn Mendes dhe Justin Bieber

20 Gusht 2020, 11:24, Lifestyle CNA
Hailey bën bashkë burrin dhe ish të dashurin/ Çfarë

Hailey Bieber dhe Justin Bieber janë gjithnjë në qendër të vëmendjes të mediat e huaja rozë. Çifti janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrin teksa kanë takuar në një shtëpi regjistrimi me këngëtarin e famshëm Shaën Medes. Nuk dihet ende nëse bëhet fjalë për nëj bashkëpunim me Mendes dhe Justin, por ajo që mediat rozë kanë kthyer sërish në vëmendje lidhjen e Hailey me Shaën.

Modelja Hailey Bieber pati një romancë të shkurtër me Shaën Mendes nga 2017 deri në 2018, madje mori pjesë në Met Gala së bashku disa muaj para se të martohej me Justin Bieber .

Por duket se marrëdhëie e tyre pas ndarjes është shumë e mirë dhe së shpejti mund të surprizohemi nga një mega hit i Shaën dhe Justin./ CNA.al

Lajmet e fundit nga