LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Babai i Songylit humb ndjenjat, Kemal dhe Nazan e fshehin

20 Gusht 2020, 07:41, Lifestyle CNA
Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Babai i Songylit humb

Kemal përgatit një plan për të shantazhuar Nazanin. Ai e kërcënon Nazanin se do i tregojë të gjithëve që ajo i ka birësuar fëmijët. Nazan e shqetësuar se sekreti i saj do zbulohet del nga shtëpia për të takuar Kemalin. Ndërkohë Kemal futet vjedhurazi në shtëpinë e Nazanit dhe vë në zbatim planin e tij. Ai mashtron babain e Songylit duke e çuar në shtëpinë e Nazanit për një punë.

Nazan rikthehet në shtëpi dhe godet me levë babain e Songylit duke menduar se ai është Kemal. Babai i Songylit bie pa ndjenja ndërsa Kemal e bind Nazanin se ai ka vdekur. Kemal e ndihmon Nazanin të fshehë krimin por e fotografon atë. Songyl dëshiron të pajtohet me të atin por nuk mund ta falë atë. Vajzat arrijnë të mbledhin para për fustanet e ballos.

Babai i Songylit është gjallë dhe kupton që Kemal e ka mashtruar. Kemal përfiton nga situata për ta futur në kurth babain e Songylit. Vajza e Nerimanit bëhet e padurueshme për Feriden./ CNA.al

Lajmet e fundit nga