LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk kam dal të shes trupin”/ Fifi nuk përmbahet më pas kritikave të ndjekësve për peshën

20 Gusht 2020, 08:30, Lifestyle CNA
“Nuk kam dal të shes trupin”/ Fifi nuk përmbahet më

Këngëtarja Fifi duket se është revoltuar shumë pas komenteve negative që bëjnë ndjekësit në postimet e saj për peshën.

Edhe pse shumë herë ka sqaruar metodat me të cilat është dobësuar sërish ka nga ato komentues që e akuzojnë për ndërhyrje.

Pas kësaj, fotot e fundit të Fifit ku shfaqet super në formë janë bërë objekt bisede, ku ndjekësit i drejtohen se po bëhet njësoj si të tjerat.

Por durimit të këngëtares duket se i ka ardhur fundi. Nëpërmjet disa statuseve të gjata ajo shkruan edhe një herë duke sqaruar se për rënien në peshë është tërësisht nga kujdesi dhe regjimi ushqimor.

Ndërsa për fotot ajo shprehet se fotot do të vazhdojë ti nxjerrë, dhe se nuk e ka patur kurrë kompleks trupin e saj si kur ishte e shëndoshë po ashtu edhe tani./ CNA.al

Lajmet e fundit nga