LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E dashura që të gjithë do ta donin/ Sara Hoxha shfaqet krah prindërve të ish partneres së Ledrit

20 Gusht 2020, 10:56, Lifestyle CNA

Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha janë një nga çiftet më të komentuara të showbizit shqiptar. Ledri është përfolur shpesh herë në media për lidhjet e tij në të shkuarën me vajzat vip të showbizit, por duket se Sara nuk e ka aspak problem.

Në dallim nga vajzat e tjera, Sarës duket se nuk i intereson e kaluara e Ledirt dhe këtë e ka treguar teksa ka publikuar foto me ish partneret e reperit.

Fillimisht ajo u pa në një foto me Dafina Zeqirin, me të cilën Ledri është përfolur se ka qenë në një lidhje. Por duket se edhe ata vetë kanë zgjedhur të qëndrojnë miq pas përfundimit të lidhjes.

Ndërkohë dje Sara ka befasuar sërish. Gjatë një udhëtimi në Ulqin bashkë me Ledrin, janë takuar me prindërit e artistes me famë ndërkombëtare, Dua Lipa e cila ka qenë e dashura e Ledrit në vitet e adoleshencës./ CNA.al

Lajmet e fundit nga