LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nga "Big Brother" tek largimi i bujshëm i Xhemit nga Top Channel/ Rrëfehet Arbana Osmani

20 Gusht 2020, 13:10, Lifestyle CNA
Nga "Big Brother" tek largimi i bujshëm i Xhemit nga Top Channel/

Moderatorja Arbana Osmani ka vendosur tu përgjigjet të gjitha pyetjeve të ndjekësve.  Moderatorja shumë e dashur e ekranit ka zbuluar detaje të reja duke treguar se kur do të nisë me sezoni i ri me emisionin “Dua të të bëj të lumtur” si dhe për reality shown “Big Brother.”

Moderatorja e njohur ka dhënë lajmin e madh se programi i saj ?Dua të të bëj të lumtur?, nis sezonin e ri në janar.

Përsa i përket Big Brother ajo ka treguar se nuk ka ndonjë datë se kur mund të startojë, por i siguron ndjekësit se sapo ta mësojë do ta ndajë me ta të parët lajmin.

Gjithashtu nuk ka lënë pa prekur dhe largimin e bujshëm të Xhemi Shehut nga Top Channel, duke e konfirmuar dhe njëherë lajmin.

?Po, kjo që thotë që ka ikur nga Top-i, por sipas meje ka ikur nga trutë?, ka shkruar Osmani krah fotos me mikeshën e saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga