LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTO-Ronela Hajati e djeg Instagramin/ Tregon të pasmet me rroba banjo

20 Gusht 2020, 12:13, Lifestyle CNA
FOTO-Ronela Hajati e djeg Instagramin/ Tregon të pasmet me rroba banjo

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Shpesh herë ajo është komentuar në mediat rozë për linjat e saj.

Së fundi Ronela i ka vënë flakën rrjetit teksa ka publikuar foton ku shfaqet me rroba banjo.

Jo vetëm që duket super në formë, por Ronela ka treguar dhe një nga pikat e saj më të forta në trup, të pasmet.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga