LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Forma perfekte dhe poza tejet të nxehta/ Njihuni me modelen më s*ksi të momentit

21 Gusht 2020, 07:26, Lifestyle CNA
Forma perfekte dhe poza tejet të nxehta/ Njihuni me modelen më s*ksi

Cristina Buccino është një modele dhe shoëgirl e lindur në Castrovillari , Kalabria, më 16 qershor 1985. Ajo u transferua në Romë dhe, pasi u diplomua në institutin socio-psiko-pedagogjik , filloi të punojë si modele.

E para që e vuri re bukurinë e saj është një fotografe, e cila i kërkoi asaj të pozojë për një fotosesion. Format e saj fizike dhe eksplozive e bëjnë atë një nga gratë më të dashura dhe të dëshiruara, por gjithashtu është treguar shumë e hapur duke treguar se ka bërë një ndërhyrje plastike në gjoks.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më të bukura të Cristina Buccino që mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga