LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nxeh Instagramin me pozat provokuese/ Fotot më të zjarrta të Joselyn Cano

21 Gusht 2020, 07:36, Lifestyle CNA
Nxeh Instagramin me pozat provokuese/ Fotot më të zjarrta të

Joselyn Cano është një modele amerikane, dizajnere dhe blogere. Ajo nisi të modelnote për herë të parë në moshën 17 vjeçare.

Joselyn është bërë imazhi i shumë kopertinave të revistave më të njohura. Në fotot e saj, Joselyn shpesh herë tregon pikën e saj m ëtë fortë që janë të pasmet bombastike që ndjekësit shpesh herë e krahasojnë me supermodelen britanike Demi Rose.

Cano numëron rreth 12.1 milionë ndjekës në Instagram. Në fotot e saj ajo reklamon trupin bombastik me bikini duke çmendur të gjithë ndjekësit. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga