LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjeniale/ Dafina Zeqiri sjell “Million $”, në mënyrën më perfekte

21 Gusht 2020, 07:50, Lifestyle CNA
Gjeniale/ Dafina Zeqiri sjell “Million $”, në mënyrën

Këngëtarja Dafina Zeqiri pak orë më parë ka sjellë projektin e saj më të ri, ?Million $?. Klipi është vërtetë shumë interesant, pasi Dafina shfaqet e veshur me veshje tradicionale ndërkohë që kënga është modern dhe flet për suksesin që ajo ka arritur deri më tani.

Klipi është klikuar me mijëra herë vetëm për pak orë. Si gjithmonë, Dafina di sit ë tërheqë ëvmendjen në çdo klip të sajin apo këngë.

Për më tepër po iu lëmë të shijoni klipin dhe këngën ?Million $?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga