LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Mbaje mend”/ Ledri Vula publikon foton që nuk i pëlqen partneres, Sara i premton se do të “hakmerret”

21 Gusht 2020, 09:07, Lifestyle CNA
“Mbaje mend”/ Ledri Vula publikon foton që nuk i pëlqen

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një nga çiftet më të komentuara dhe të dashura nga publiku shqiptar.

Çifti po kalojnë këto ditë të nxehta vere në bregdet nga ku nuk kanë munguar dhe fotot.

Sara ka treguar shpesh herë barkun e rrumbullakosur në fotot e saj, por së fundi Ledri ka publikuar një foto që Sarës nuk i pëlqen.

?Nuk po ma ndjen që nuk po të pëlqen si ke dalë?, ka shkruar reperi krah fotos ku shfaqet me të dashurën e tij të zemrës në jaht.

Por sigurisht që kjo foto nuk do të kalonte pa një koment nga Sara e cila në një farë mënyre e paralajmëron se do të ?hakmerret?.

?Mbaje mend po nuk ta ktheva?, ka komentuar Hoxha poshtë postimit të Ledrit.

Kujtojmë se dyshja janë në pritje të ëmbël, dhe së shpejti do të bëhen prindër të një vajze./ CNA.al

Lajmet e fundit nga