LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Jam më shumë se pjeshka mbi taka”/ Einxhel Shkira flet për eksperiencën në televizion: Nuk dua të rikthehem

21 Gusht 2020, 10:59, Lifestyle CNA
“Jam më shumë se pjeshka mbi taka”/ Einxhel Shkira flet

Moretaorja Einxhel Shkira gjatë një mini interviste me ndjekësit ka treguar se ka vendosur të heqë dorë nga televizioni.

Modelja është shprehur se nuk do të ketë asnjë projekt në televizion dhe as të rikthehet. Einxhel ka treguar se është në kërkim të diçkaje që ta mbushë me kënaqësi dhe të jetë 100% vetja.

Gjithashtu ka shprehur pakënaqësitë rreth botës së televizionit dhe arsyen pse nuk do të jetë më pjesë ë tij .

“Nëse doni të jem e sinqertë nuk kam asnjë projekt në tv, as dua të kem as të rikthehem! Dua të bëj diçka që më mbush me kënaqësi kur e bëj dua diçka që të jem vetja 100% dhe mos frenoj gojën Brenda kornizës që të tjerët duan të më fusin.

Deri sot dashje padashje kanë tentuar vetëm të shesin me imazhin tim dhe deri diku nuk është e lehtë të luftosh me steriotipet që krijojnë njerëzit në mendjen e tyre paragjykuese. Por unë e di kush jam dhe ca dua, unë jam më shumë se pjeshka mbi taka dhe ky është projekti im i radhës?, përfundon kështu së shprehuri Einxhel./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga