LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tre “bombat” e showbizit që u treguan të pamëshirshme me shqiptarët/ Fotot topless dhe nudo që tërbuan meshkujt

21 Gusht 2020, 10:27, Lifestyle CNA
Tre “bombat” e showbizit që u treguan të pamëshirshme

Instagrami këtë sezon ka qenë i pushtuar nga fotot seksi të bukurosheve të showbizit që kanë mbajtur të gozhduar meshkujt shqiptar pas rrjeteve sociale.

Nëse do të pyesni se kush e mban fronin për fotot më të bukura apo më të komentuara në rrjet, 3 prej modeleve shqiptare kanë padyshim pëlqimet dhe komentet më të shumta në Instagram.

Bëhet fjalë për modelet Oriola Marashi, Kejvina Kthella dhe Françeska Jaçe. Oriola Marashi vetëm pak ditë më parë i vuri flakën rrjetit teksa publikoi foto topless nga Ksamili duke marrë rreze. Fotot e saj pushtuan mediat rozë dhe rrjetet sociale.

Kejvina Kthella me fotot e fundit qëlloi në shenjë ku i la pak vend imagjinatës duke treguar më shumë seçduhej.

Ndërsa Françeska Jaçe me foton e saj nudo u komentua gjatë në media.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të fundit të tre vajzave me bombastike dhe të komentuara të showbizit shqiptar./ CNA.al

Lajmet e fundit nga