LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I publikoi foton që nuk i pëlqente/ Sara Hoxha u "hakmor" ndaj Ledrit, por nuk është aspak siç e kishit menduar

21 Gusht 2020, 11:48, Lifestyle CNA
I publikoi foton që nuk i pëlqente/ Sara Hoxha u "hakmor"

Ditën e sotme reperi Ledri Vula ndau me ndjekësit një foto ku shihej pranë partneres së tij Sara Hoxha edhe pse kësaj të fundit nuk i pëlqente aspak fotoja.

Në koment Sara shkruante: “Mbaje mend po sta ktheva” dhe vërtetë kështu ndodhi por në mënyrën më të ëmbël.

Sara ka publikuar pak minuta më parë një foto ku të dy duken mjaft të dashuruar dhe të humbur tek njëri-tjetri.

Duket se Sara u “hakmor” ndaj Ledrit ama me foton më të bukur të tyren.

Kujtojmë se dyshja së shpejti do të bëhen prindër të një vajze dhe duket se po e shijonë në maksimum periudhën më të bukur për ta./ CNA.al

Lajmet e fundit nga