LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

1 të dashur çdo tre ditë/ Aktorja e famshme turke reagon e zemëruar: Dua t’i jap fund

22 Gusht 2020, 08:13, Lifestyle CNA
1 të dashur çdo tre ditë/ Aktorja e famshme turke reagon e

Demet Ozdemir është një nga aktoret më të famshme në Turqi. Ajo ka luajtur në shumë seriale, por seriali me të cilin mori famë ishte ?Erkenci kus?.

Pas kësaj ajo ka qenë gjtihnjë në qendër të vëmendjes për jetën personale. Mediat turke kanë shkruar shpesh për lidhjet e dashurisë me aktorë të ndryshëm dhe vijojn ëtë shkruajnë çdo ditë për të. Kjo nuk i pëlqen aspak Demet pasi përveçse po i cënohet privatësia, po e bëjnë me nga një të dashur të ri çdo tre ditë.

?Dua t?i jap fund lajmeve për mua që kanë zgjatur për një kohë të gjatë. Si çdo njeri edhe unë kam shok, kam miq që flas dhe takohem. Edhe pse ju shkruani se i ndërroj të dashurit çdo 3 ditë, në fakt unë kam një kohë të gjatë që nuk jam në një lidhje. Jam shumë e zënë me punë, mundohem të gjej kohë për të kaluar me miq dhe të jetoj jetën time si gjithë të tjerët. Por jam lodhur duke ma përmendur emrin si dikush që lidhet me njerëz që as nuk i njoh ose që janë thjesht miqtë e mi. Gjithmonë u jam përgjigjur pyetjeve tuaja e buzëqeshur sepse e di që bëni punën tuaj. Dhe ju (gazetarë) më keni trajtuar me të njëjtin respekt kur kemi folur përballë. Kërkesa ime e vetme është që të mos bëni lajme për mua pa u siguruar më parë nëse janë të vërteta. Nuk mendoj se po kërkoj shumë. Pres mirëkuptimin tuaj?-shkruan aktorja./ CNA.al

Lajmet e fundit nga