LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Po bën xhiron në Instagram/ Trendi më i çuditshëm i rrobave të banjos

21 Gusht 2020, 14:45, Lifestyle CNA
Po bën xhiron në Instagram/ Trendi më i çuditshëm i

Një trend shumë i çuditshëm i rrobave të banjos është kthyer viral në Instagram. Shumë influencuese dhe modele kanë filluar të publikojnë foto me bikini e tyre ?kokëposhtë?.

Trendi fillimisht filloi në 2018 nga një modele me rreth 2.1 milion ndjekës në Instagram ,Valentina Fradegrada.

Valentina ka një album të tërë me foto me bikini kokë poshtë dhe shumë vajza të tjera I janë bashkuar këtij trendi të çuditshëm.

Komentet e ndjekësve kanë qenëtë pafundme rreth këtij trendi, që duket se po përhapet me shpejtësi nëpër botë.

Për më tepër shihni në galerinë e mëposhtme disa nga modelet që kanë veshur bikini me kokë poshtë./CNA.al

Lajmet e fundit nga