LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Paguhet me miliona euro nga reklamat/ Kivanç Tatlitug i plotëson dëshirën bashkëshortes

21 Gusht 2020, 14:01, Lifestyle CNA
Paguhet me miliona euro nga reklamat/ Kivanç Tatlitug i plotëson

Kivanç Tatlitug është një nga aktorët më të famshëm dhe të paguar në Turqi. Jo vetëm si aktor por ai paguhet mirë edhe si model i brand-it Mavi.

Mediat turke shkruajnë se së fundi Kivanç është paguar me 1 milion euro për reklamën e veshjeve Mavi. Këto para, aktori ka vendosur t?i investojë për të plotësuar dëshirën e bashkëshortes së tij, stilistes Basak Dizer. Mediat turke raportojnë se Tatlitug ka marrë me qera një butik në Bodrum.

Arsyeja është se Basak Dizer po mendon të hapë një brend të sajin dhe bashkëshorti i ka ardhur menjëherë në ndihmë. Basak është një stiliste shumë e njohur në Turqi. Ajo u njoh me Tatlitug pikërisht në një prej serialeve të tij, kur punonte si stiliste në prapaskenë./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga