LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl mëson se Kemal ka mashtruar babin e saj

22 Gusht 2020, 07:46, Lifestyle CNA
Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl mëson se

Nazan mëson se personi që goditi ishte babai i Songylit dhe e rëndon ndjenja e fajit. Ballo përfundon keq për vajzat të cilat kthehen në jetimore të zhgënjyera.

Songyl gjithashtu kthehet në jetimore dhe nuk pushon së qari për atë çfarë ndodhi. Babai i Songylit e pret atë gjithë natën tek dera e jetimores. Ai i tregon që njohu Kemalin dhe gjithçka çfarë ndodhi.

Songyl mëson se babai i saj është i pafajshëm dhe e gjitha ka qenë e planifikuar nga Kemal. Babai i Songylit shkon në shtëpinë e Kemalit dhe e rreh atë. Defne denoncon në polici babain e Songylit. Kemal kërcënon Nazanin për të fituar para.

Songyl dhe Gynej pajtohen. Policia arreston babain e Songylit. Nazan e tërheq denoncimin. Songyl nuk dëshiron të shkojë në shkollë pasi ndihet e turpëruar. Feride fillon të bëhet xheloze për marrëdhënien mes Toprakut dhe Ozlemit./CNA.al

Lajmet e fundit nga